5. ročník za námi…

Jubilejní 5. ročník Poháru děkana je za námi. Každý, kdo v tento den dorazil na Strahov, Pod Julisku nebo na Kotlářku, měl možnost sledovat vysokoškolské a středoškolské studenty, jak se ženou po prestižní trofeji, a sice ve futsalu, volejbalu, florbalu, streetballu, squashi a nově i stolním tenise. Absolutním vítězem a tedy držitelem putovního Poháru děkana FJFI se stal Jiří Králík, který soutěžil ve stolním tenise, a na Strahově pak se svým týmem zvítězil v pivní štafetě.

A kolik, že studentů se letošního Poháru Děkana zúčastnilo?

Na všech třech sportovištích bylo dohromady kolem 520 sportovců!!! Letošní ročník byl tedy co do počtu lidí zatím nejúspěšnější.

Jednalo se převážně o vysokoškolské studenty, z nichž většina studuje na ČVUT, v menší míře potom o studenty vyšších ročníků středních škol.“

Futsal byl zaplněn během prvního přihlašovacího týdne!

Jaký byl letos připraven doprovodný program?

Na Strahově samozřejmě nemohla chybět tradiční pivní štafeta. Byl připraven Tablebouldering, kterého se ale letošní účastníci poněkud báli. Komu bylo do skoku, si mohl zablbnout  na skákacích botách Poweriser. A kdo chtěl zjistit, jak je na tom s tělesnou kondicí, si mohl u Wellness stánku nechat změřit, kolik má v těle tuku a kolik svalů.
Ve večerních hodinách se velkému zájmu těšil stánek s měřením alkoholu.
Na Julisce byl u baru připraven XBox a mezi zápasy bylo možné zkrátit si chvíli hraním deskovek.

Poděkování

Děkujeme všem účastníkům za pohodovou atmosféru a předvedené sportovní výsledky.

Děkujeme sponzorům, bez kterých bychom se jen těžko obešli.

Těšíme se na další ročník Poháru děkana, který se uskuteční opět 8. května 2016!

Váš Realizační tým

Záložka pro permanentní odkaz.
  •    cus    vakuum servis
            samba
           silicon hill