FAQ

Registrace pro rok 2019

Jak a kde se mohu zaregistrovat?

Registraci provádí zástupce týmu a to pouze přes registrační formulář na internetových stránkách. Registrace je považována za platnou až po zaplacení startovného, bankovním převodem nebo v hotovosti. Registrace musí být zaplacena do 7 pracovních dnů od vytvoření, v opačném případě bude automaticky zrušena.

Kde mohu zkontrolovat, že registrace (platba) proběhla úspěšně?

Během dvou pracovních dnů po registraci obdržíte na svou e-mailovou adresu informační mail o pokynech k platbě. Úspěšné zaplacení platby se projeví v Přihlášených týmech u poplatku se objeví „ano“.

Kdo se může zúčastnit?

Prakticky každý student VŠ a SŠ od 18 let (poslední ročník SŠ). Tým může být smíšený nebo být složen pouze z žen či mužů! Je jedno, jak moc dobře daný sport hrajete, můžete se zapojit, ať jste začátečník nebo už máte něco za sebou. Pokud týden před zahájením turnaje nebude kapacita turnaje naplněna, je možné, aby se přihlásil i tým složený z nestudentů. Do té doby jsou tyto týmy brány jako náhradníci.

Jsem sám a chci hrát, co mám dělat?

Není nic jednoduššího než nám napsat nebo se kouknout na facebooku. Zkuste tam napsat, třeba zrovna někdo hráče postrádá.

Potřebuji doplnit tým, co mám dělat?

Koukněte se na facebooku, právě tam můžete zájemce o daný sport najít.

Co je to Sportovní tým FJFI při ČVUT v Praze Tralalalala?

Jedná se o spolek studentů FJFI ČVUT v Praze, který momentálně sdružuje přes 150 aktivních členů hrajících futsal, volejbal, florbal a basketbal. ST FJFI pořádá kromě Poháru děkana FJFI i Přebor FJFI v ping pongu.

Před závodem

Kdy dostaneme rozpis zápasů?

Rozpis zápasů je odeslán účastníkům 5 dní před konáním akce, z důvodu rušení účasti nebo pozdního přihlášení týmů.

Musíme se všichni dostavit na registraci?

Hrajete až od 10 (či později) a registrace probíhá už od 8.30 do 9.00? Stačí, když přijde pouze zástupce/kapitán týmu, aby doplatil registrační poplatek a zbytek týmu může dorazit později.

Co máme dělat, pokud se nemůžeme zúčastnit?

Přihlásili jste se na turnaj a nemůžete se zúčastnit? V případě, že máte zdravotní potíže a nejpozději 5 dní před závodem nám na pohardekanafjfi@gmail.com zašlete zrušení účasti, budete nahrazeni jiným (náhradním) týmem. Po tomto termínu již není možné rušit registrace.

Musí náš tým mít vlastní míč a dresy?

Každé družstvo by alespoň jeden míč mít mělo. Dresy pro volejbal a stolní tenis podmínkou nejsou. Ovšem pro ostatní sporty je nutno mít alespoň 2 barevné kombinace či dresy, aby vás rozhodčí lépe poznali. K dipozici budou rozlišovací dresy.

Po závodě

Kde jsou umístěny výsledky? (nenašel jsem se ve výsledcích)

Výsledky naleznete na těchto stránkách pod jednotlivými  sporty. Účastníci mají možnost reklamovat výsledek do 5 kalendářních dní od konání turnaje na emailové adrese pohardekanafjfi@gmail.com. Po uplynutí této doby jsou vyhlášeny jako oficiální.

Komentáře jsou uzavřeny.