Futsal info

Místo:

Strahovská hřiště číslo 1, 2 a 3

Časový plán:

Čas registrace od 8:30 do 9:00.

Turnaj bude probíhat od 9:00 – 18:30.

Startovné:

800 Kč

Přihlašování:

Vyplnit přihlášku zde do 4. 5. 2022. Pozor počet týmů je omezen (max. 16 týmů). Podmínkou přihlášení je zaplacení startovného, podrobnosti platby týmy obdrží na email po zaslání přihlášky nebo zde. Týmy jsou povinny mít 1 sadu dresů. Do turnaje nemusí být přijat tým, se kterým byly v minulosti problémy.

Způsob hry:

Hrát se bude na hřištích s kobercem a s umělou trávou na Strahově. Hraje se formátem 4+1, tzn. minimální počet hráčů je 5 (4 v poli a jeden brankář). Týmy mohou být smíšené (tj. na pohlaví a genderu nezáleží). Doba trvání hry bude 2×12 minut a na hru bude dohlížet jeden rozhodčí se zkušenostmi ze Strahovské fotbalové ligy. Maximální možný počet přihlášených týmů je 16, které budou nasazeny losem do 4 skupin po 4 týmech. Ve skupině se bude hrát systémem každý s každým (výhra 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů). Do čtvrtfinále postupují přímo nejlepší týmy z každé skupiny. Druhý a třetí tým hrají předkolo.

Při rovnosti bodů rozhoduje (v tomto pořadí): vzájemný zápas, rozdíl skóre, počet vstřelených branek. Pokud se vyskytnou dva týmy, o jejichž postupu či nepostupu se ani v těchto kritériích nerozhodne, bude rozhodovat penaltový rozstřel.

Pokud hráč obdrží červenou kartu, nemůže hrát následující utkání.

Lisovky jsou na všech hřištích ZAKÁZÁNY!

Herní pravidla je možné nastudovat zde: http://www.strahovskaliga.cz/ZakladniInformace/Pravidla.pdf  od strany 17.

Organizátoři si vyhrazují právo na změnu pravidel.

Komentáře jsou uzavřeny.

  •    cus    vakuum servis
            samba
           silicon hill